MARATON PİDE
bir telefon kadar yakınız..45 345 55 - 247 06 09

Hakkımızda

Uluslararası ve Ulusal gıda firmalarında üst düzey yöneticilikler yaptıktan sonra, kendimize ait bir sistem oluşturmaya karar verdik.

Neden Karadeniz Pidesi ? cevabı basit..Uzman ekip ve tereyağ, kavurma, peynir gibi ana ürünlerimizin tamamını karadenizden teminedebiliyoruz. Bizi, böyle riskli bir sektörde güçlü ve devamlılığı olan bir firma yapan en önemli kriterler bunlardır.

kalite politikamız

Gıda sektöründe Kaliteyi sürekli hale getirmenin yolunun, çalışan konsantrasyonunu yüksek tutmak ve ürün tedariğindeki hassasiyetimizden asla ödün vermemek olduğunun farkındayız. Personel yetkinliğinin ve müşteri ilişkilerindeki kalitenin sürekli kontrolü ve geliştirilmesi adına gerekli eğitimler henüz işe başlamadan tarafımızdan alınmıştır.

Belgelerimiz

NEDEN MARATON..? NEDEN KARADENİZ PİDESİ..?

Pide denilince akla gelen ilk yer kuşkusuz Karadeniz’dir. Karadeniz’ deki tereyağları, meşhur peynirleri, kavurmalarıyla eşi benzeri olmayan Karadeniz pidelerini Maraton Pide Bursa Nilüfer’de Odunluk Mahallesinde sizlerin ayağına kadar getirmiştir. Karadeniz’ den özel olarak temin edilen  tereyağı, peyniri, kavurması daha birçok ürünü ile sizlere bambaşka bir pide lezzeti sunmaktadır. Kapalı pideleri, açık pideleri, kıymalı pidesi, kavurmalı pidesi, peynirli pideleri, yumurtalı pideleri, pastırmalı, sucuklu, kaşarlı pideleri, kuşbaşılı pideleri, lahmacunu ve güveç yemeğiyle her türlü damak tadına hitap eden Maraton Pide Bursa Nilüfer’de Odunluk Mahallesinde hizmet vermektedir. Üretimden teslimata kadar her bölümde ayrı titizlikle ve hijyenle çalışan Maraton Pide sizlerin damak zevkine hitap ederek bağımlısı olduğunuz pidelerini üretmektedir. Maraton Pide birbirinden enfes pideleri, güveçleri, lahmacunları, tatlıları ile Çekirge, Dikkaldırım, Beşevler ve Nilüfer ilçesinin birçok bölgesine paket servis hizmeti vermektedir. Karadeniz’de yediğiniz Karadeniz pideleriyle arasında hiçbir ayrım yapılamayan Maraton Pide her biri damakta  bambaşka lezzetler bırakan Karadeniz Pidelerini denemeniz için sizleri bekliyor. Evinizde gösterdiğiniz özenle pidelerini hazırlayan Maraton Pide yaptığı pidelerde doğallıktan gelen bir lezzete sahiptir. Katkısız ve koruyucu madde bulunmayan, Karadeniz’den binbir emekle getirilen malzemeleriyle yapılan ürünlerinin her biri ayrı bir lezzet, ayrı bir dünya.. İster sıcak, samimi Maraton Pide ortamında, isterseniz evinizde, işyerinizde yeme rahatlığında Maraton Pide’nin eşsiz lezzetlerini tatma imkanınız vardır. Taş fırında pişen pide lezzetini Maraton Pide elektrikli fırınında birebir yakalamıştır. Damak tadına, hijyene ve kaliteye önem verenlerin tek tercihi Maraton Pide Nilüfer ve civarına vermiş olduğu paket servis hizmetiyle tercih edilirliğini artırmıştır. İşinin ehli ustaları, hizmette kusurda bulunmayan güler yüzlü personeli ve birbirinden enfes lezzetleriyle siz değerli müşterilerine Bursa’daki en lezzetli Karadeniz Pidelerini sunmaktadır. Maraton Pide enfes tatlarıyla Odunluk Mahallesinde haftanın her günü sizlere hizmet vermektedir. Maraton Pide Çekirge, Dikkaldırım, Beşevler ve Nilüfer ilçesinin birçok bölgesine servis yapan Maraton Pide Nilüfer Bölgesinin en sevilen Karadeniz Pidecisi olmayı başarmıştır. Maraton Pide enfes lezzetteki Karadeniz pidelerinin yanı sıra tavuk güveç  ve et güveç çeşitleriyle de sizleri lezzete davet ediyor. Rizeden getirdiğimiz kavurmalarla hazırladığımız pidelerimizi mutlaka denemelisiniz.

Rizeden getirdiğimiz kavurmamız, tereyağımız, peynirlerimizle hazırladığımız nefis Karadeniz pidelerimizle damaklarda unutulmaz tatlar bırakmaya devam ediyoruz. Kuşbaşılı kaşarlı, kavurmalı, kıymalı, Görele peynirli, Görele peynirli kaşarlı, pastırmalı yumurtalı, açık pide ve kapalı pide çeşitlerini, tatlı çeşitlerini, et güveç ve tavuk güveç çeşitlerini denemeye Bursa Nilüfer Odunluk mahallesinde Sheraton Otel  karşısındaki yerimize bekliyoruz. Dilerseniz biz sizin ayağınıza geliyoruz. Çekirge’den Dikkaldırım’ a, Odunluk’ tan Beşevler’ e kadar Nilüfer Bölgesinin birçok mahallesine paket servis hizmetimiz vardır. İster bu birbirinden nefis lezzetleri denemek için siz Maraton Pide’ye gelin, isterseniz nefis Maraton Pide lezzetlerini bir telefonla biz sizin ayağınıza getirelim. Hızlı paket servisimiz ile siparişleriniz hemen ister işyerinize ister evinize, istediğiniz adrese gelsin. İster evden ister işten her yerden bize ulaşabilirsiniz. Pidelerimizin lezzet sırrı gerçek Karadeniz mamulleriyle yapılan gerçek Karadeniz pideleri olmalarıdır. Sizler için, sizde gerçek Karadeniz pidelerinin tadına doya doya varın diye pidelerimizde kullandığımız ürünleri Karadeniz’den bin bir emekle getiriyoruz. Maraton Pide’nin damakta yer eden, bağımlılık yapan nefis pidelerinin sırrı da işte burada gizli. Öğlen, akşam karnınız acıkıp canınızın çektiği her an Maraton Pidenin Karadeniz pidelerini denemeye davetlisiniz. Sıcak samimi ortamı sayesinde artık sizde Maraton Pidenin devamlı müşterisi olacaksınız.

Görele Kıymalı, Maraton Karışık Pide açık ya da kapalı, Rize Kavurmalı Pide, Rize Kavurmalı Kaşarlı Pide, Görele Peynirli, Görele Peynirli Yumurtalı, Pastırmalı Pide (Sade, Yumurtalı, Kaşarlı), Sucuklu Pide, Bafra Pide (kavrulmuş dana kıyması), kaşarlı cantık, kaşarlı kapalı pide, Konya Kıymalı Pide, Tavuklu Pide, Kıymalı Pide, Kıymalı Cantık, Kuşbaşılı Cantık, Kuşbaşılı Kaşarlı Cantık, Mantarlı Kaşarlı Pide, Kuşbaşılı Kaşarlı Pide, Kıymalı Kaşarlı Pide, Açık Karışık Sebzeli Pide, Açık Karışık Pide, Kaşarlı Açık Pide, Et güveç, Tavuk güveç, Lahmacun… Maraton Pide’nin sunduğu bu geniş ürün yelpazesini deneye deneye bitiremeyeceksiniz. Sevdiğiniz, alışık olduğunuz bu tatlar Maraton Pide farkıyla daha da lezzetli. Bulunduğu Nilüfer Bölgesinde kısa zamanda geniş bir müşteri portföyüne sahip olmayı başaran ve günden güne genişleyen hizmet ağıyla Maraton Pide sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. Hijyene, kaliteye ve damak tadına verdiği özene birde uygun bütçe eklenince Maraton Pide’ye gelmemek için ortada hiçbir sebep kalmıyor. Birbirinden nefis lezzetleri açık ve kapalı alanda oturma imkanıyla, yazın serinliğin kışın sıcaklığın konforuyla lezzetlerimizin tadını çıkarma imkanını bulmak için Maraton Pide’ye uğramanız yeterlidir. Her zaman müşteri memnuniyeti, kaliteli hizmet ve uygun fiyat odaklı çalışan Maraton Pide, siz müşterilerine bambaşka bir lezzet deneyimi  yaşatmak için sizleri Nilüfer Odunluk Mahallesi’ ndeki yerine bekliyor. Karadeniz pideleri konusunda Bursa’da marka olan ve kesinlikle denenmesi gereken Maraton Pide’nin bu lezzetlerini en yakın zamanda tatmalısınız. Uzmanlığı Karadeniz pidesi olan Maraton Pide güveçleri ile de müşterilerinin beğenisini kazanamaya devam etmektedir. Akıllardan çıkmayan tatlarıyla Maraton Pide haftanın her günü Karadeniz Pidesinin eşsiz lezzetine varmak isteyen siz müşterilerine Bursa Nilüfer’de hizmet vermektedir. Bursa’nın dört bir yanından Karadeniz Pidesi sevenleri Maraton Pidenin gerçek Karadeniz Pidelerini denemeye çağırıyoruz. Lahmacunu ve Karadeniz Pidesiyle Bursa’da kısa zamanda adını duyurmayı başaran Maraton Pide, aynı zamanda lahmacunuyla da meşhurdur. Karadenizli olan olmayan,gerçek Karadeniz pidesinin enfes lezzetini denemek isteyen herkesi Odunluk Mahallesindeki yerimize bekliyoruz. Kolay ulaşım, ferah mekan, lezzetli tatlar ve uygun fiyatlar için doğru adres Maraton Pide’dir.

Karadeniz’den bin bir emekle getirtilen doğal, katkı maddesi içermeyen gerçek Karadeniz tereyağı, peyniri, kavurması, kuşbaşı etiyle hazırlanan Maraton Pide’nin Karadeniz Pidelerini deneyince bunca zahmete değdiğini anlayacaksınız. Karadeniz’den gelen kavurmayla hazırlanan Rize kavurmalı pidesi, Rize kavurmalı yumurtalı pidesi, yine Karadeniz’den gelen peyniriyle hazırlanan Görele peynirli pidesi, Görele peynirli yumurtalı pidesi Maraton Pide’nin özellikle denenmesi gereken tatları arasında yer alır. Bunun yanı sıra pastırmalı pidesi, sucuklu pidesi, Görele kıymalı pidesi, Konya kıymalı pidesi, kapalı kaşarlı pidesi, kuşbaşılı pidesi, tavuklu pidesi, mantarlı kaşarlı pidesi, karışık sebzeli pidesi ve Bursa’ya özgü bir lezzet olan Cantık çeşitleriyle defalarca gidip yine de tadına doyamayacağınız bir lezzet şöleni yaşayacağınız tek adres elbette ki Maraton Pide’dir. Bursa Nilüfer bölgesinde Karadeniz Pide çeşitleriyle, uygun fiyatlarıyla, kaliteli hizmetiyle rakipsiz olan Maraton Pide haftanın her günü ve ne zaman canınız Karadeniz Pidesi çekerse hizmetinizdedir. Evinizde, işyerinizde nerede olursanız olun, bir telefonla Maraton Pide kapınızda. Hızlı paket servis hizmetiyle size daima kaliteli hizmeti ve müşteri memnuniyetini yaşatan Maraton Pide özellikle Nilüfer bölgesi ve çevresinde geniş bir ağa paket servisi hizmeti vermektedir. Dilerseniz Odunluk mahallesinde bulunan yerini ziyaret edip enfes ikramlıklarıyla beraber sıcacık ve nefis Karadeniz pidelerinin tadına doyasıya varabilirsiniz. Gerçek Karadeniz pidelerinin, lahmacunun, et güveç ve tavuk güveç çeşitlerinin tadına bakmak isteyen herkesi  Maraton Pideye bekliyoruz.

YERİNİZİ AYIRTIN… YADA SİPARİŞİNİZİ VERİN GETİRELİM..                0 224 453 45 55

Check now finest quality rolex replicas and order with free shipping only at https://watchesrp.com